Vyhledat

Vše pro deratizaci/Dezinfekční technologie/

Pěnový přístroj MIDI 11/120-A

Kód produktu: PENDK001


58 029,00 CZK s DPH 70 215,09 CZK


Na skladě


Z nerezové oceli vyrobené pěnové přístroje MIDI a MAXI 11/120-A 11/120 – firmy Dieker poskytují optimální podmínky pro bezpečnou a spolehlivou dezinfekci ploch v procesu tvorby pěny s vysokým tlakem.

Přístroje jsou univerzální a praktické, s kompaktním designem s velkými, robustními koly. Všechny komponenty rámu jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli odolné proti korozi.

Zařízení jsou samozřejmě vhodná pro použití jednosložkového dezinfekčního prostředku. Prostřednictvím výměnných trysek v obou sacích průchodech, se upraví optimální směšovací poměr obou složek.

Vestavěné vysokotlaké čerpadlo (1~230V) s klikovou hřídelí je vybaveno pevnými keramickými písty a zpětnými ventily z nerezové oceli. Přívod vody je velký, prto je zde předimenzovaný vodní filtr, čímž je dosaženo vysoké životnosti těsnění a zpětných ventilů. Funkce tohoto zařízení patří, kromě praktického navíjecího zařízení, které je vybaveno 15m dlouhou vysokotlakou hadicí, vysoce kvalitní stříkací pistolí a nerezové oceli,pěnovým nástavcem.